IKT pre školy - Ponuka interaktívnych tabúľ pre školy

   
 

Polydron MAGNETIC – Super sada (184 ks)

Dekoratívna stavebnica Magnetic Polydron umožňuje deťom objavovať fantastický svet tvarov, farieb a magnetizmu, učí ich vnímať priestor, stavať rôzne konštrukcie a chápať polaritu magnetu.

[viac]

Odporúčaný produkt

Cena bez DPH:235,00 €

DPH:47,00 €

Cena s DPH:282,00 €

  • štvorec, rovnostranný trojuholník, päťuholník, obdĺžnik, pravouhlý trojuholník
  • doplnkové výplne a popisovateľné panely

 

Dekoratívna stavebnica Magnetic Polydron umožňuje deťom objavovať fantastický svet tvarov, farieb a magnetizmu, učí ich vnímať priestor, stavať rôzne konštrukcie a chápať polaritu magnetu. Stavebnica obsahuje diely v 5 rôznych tvaroch. Všetky sú z jednej strany farebné (v niektorej zo 4 základných farieb – červenej, modrej, žltej a zelenej) a z druhej čierne. Diely sa spoja len vtedy, keď je dodržaná polarita magnetov – t.j. zo zadnej strany skladačky budú diely čierne. Stavebnica je vyrobená z mimoriadne odolného plastu ABS, takže ju budú môcť používať  celé generácie detí. Značka POLYDRON garantuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť svojich produktov, ktoré sú testované podľa normy EN 71 a predpisov CPSIA (Bezpečnosť produktov pre deti).
Super sada obsahuje 184  dielov v základných (štvorce a rovnostranné trojuholníky) a nových tvaroch (pravouhlé trojuholníky, obdĺžniky, päťuholníky). Kompletná magnetická stavebnica je vynikajúcou pomôckou so širokým uplatnením v triedach s väčším i menším počtom detí. Je kompatibilná so všetkými druhmi magnetického Polydronu vrátane všetkých doplnkov.


Obsah sady: 184 dielov – 60 štvorcov, 36 rovnostranných trojuholníkov, 24 pravouhlých trojuholníkov, 12 obdĺžnikov, 12 päťuholníkov; doplnkové výplne – 20 zrkadiel, 20 popisovateľných panelov; leták s predlohami modelov; praktická plastová nádoba na uskladnenie

 

Potrebujete pomoc alebo radu?

Volajte alebo mailujte:

   

Správy

14.10.2021 Rozhovor s Petrom Farárikom
Geografia by u detí mala vzbudiť záujem o svet okolo nás Viac

12.05.2020
PRE RODIČOV Viac

01.03.2013
Viac


Webdesign by abcdesign