IKT pre školy - Ponuka interaktívnych tabúľ pre školy

   
 

Polydron GIANT – Staviteľ (72 ks)

umožňuje skladať domy, hrady a zložitejšie objekty

[viac]

Odporúčaný produkt

Cena bez DPH:174,17 €

DPH:34,83 €

Cena s DPH:209,00 €

Giant Polydron podnecuje deti k tvorbe dvoj- a trojrozmerných útvarov, umožňuje im ľahko a rýchlo zostavovať tak jednoduché geometrické útvary, ako aj domy, hrady a iné zložitejšie objekty. Dekoratívna stavebnica zároveň pomáha deťom rozpoznávať a chápať rôzne tvary a vnímať textúry povrchov. Hrubá textúra na povrchu jednej strany dielov uľahčuje rozlišovanie jednotlivých tvarov a foriem – štvorce pokrývajú vlnovky, trojuholníky bodky. Braillovo písmo zase pomáha pochopiť alternatívne formy komunikácie. Stavebnica umožňuje realizáciu objektov až do výšky dieťaťa. Jednotlivé diely majú mierne zaoblené tvary, navrhnuté špeciálne na úchop detskou rukou. Sú modrej, žltej, červenej a zelenej farby.
Giant Polydron Staviteľ umožňuje deťom postaviť si zámok, vežu pre princeznú, autá, lode a veľké budovy, vo vnútri ktorých sa budú môcť dokonca pohybovať. Deti môžu stavať skutočne veľké konštrukcie a pritom rozpoznávať rôzne tvary, 2D a 3D objekty, textúry povrchu. Zároveň sa naučia tímovej práci pri premieňaní svojich nápadov na realitu. Všetky diely v tejto sade sú bezpečné, vyrobené z ľahkého a zároveň veľmi odolného plastu a sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Je kompatibilná so všetkými druhmi Giant Polydronu vrátane všetkých doplnkov.


Obsah sady: 72 dielov – 16 štvorcov, 8 rovnostranných trojuholníkov, 30 plných štvorcov s otvormi na pripojenie ozubnice, 16 okien, 2 dverí; leták s predlohami modelov

 

Potrebujete pomoc alebo radu?

Volajte alebo mailujte:

   

Správy

11.10.2022 Certifikát EZV
Získali sme certifikát Environmentálne zodpovedný výrobca Viac

14.10.2021 Rozhovor s Petrom Farárikom
Geografia by u detí mala vzbudiť záujem o svet okolo nás Viac

12.05.2020
PRE RODIČOV Viac

01.03.2013
Viac


Webdesign by abcdesign